Дата: 28.02.2024 16:42

Під головуванням голови Новоборисівської сільської ради Інни Топової сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили такі питання:

- Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт на території Новоборисівської сільської територіальної громади.

- Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборисівської сільської територіальної громади за 2023 рік.

- Про виплату матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Республіці Афганістан та на території інших країн до річниці виведення військ, які зареєстровані та проживають на території Новоборисівської сільської ради

- Про зняття з обліку сім’ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах.

- Про надання соціальних послуг: інформування, консультування, соціальної профілактики сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

- Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам.

- Про зарахування на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування.

- Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Новоборисівської сільської ради.

- Про схвалення місцевих Програм Новоборисівської сільської ради.

- Про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.