ЗВІТ за І квартал відділу з питань земельних відносин, містобудування та архітектури

Дата: 08.05.2024 14:17

ЗВІТ

за І квартал відділу з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

З 01.01.2024 року створений відділ з питань земельних відносин, містобудування та архітектури до складу якого входять два головних спеціаліста.

Надійшло 46 звернень громадян, всі були розглянуті і надані відповіді. Видано 18 довідок.

Винесено на засідання виконавчого комітету 11 проектів рішень.

Винесено на засідання сесії 17 проектів рішень.

Надані роз’яснення старостам громади щодо упорядкування об’єктів нерухомого майна та використання земельних ділянок під ними.

За звітний період відділ відповідно до розпорядження секретаря ради у складі комісії провели перевірку об’єктів торгівлі щодо законності використання земельних ділянок та сплати земельного податку, реєстрації речового права на магазини. За результатами перевірки укладені договори про участь у пайової долі в утримані об’єктів благоустрою на тимчасову споруду для підприємницької діяльності. Проведена робота з підприємцями щодо виготовлення землевпорядної документації під магазини.

Розроблено та прийнято на виконкомі, сесії Новоборисівської сільської ради нормативно-правові акти а саме:

•  Порядок розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на території громади;
  • Порядок переведення житлових будинків у нежитлові та нежитлові будинки  у житловий фонд;
  • Про утворення комісії з обстеження зелених насаджень на території громади;
  • Про утворення комісіїї з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного майна на території громади.

Проведена робота по реєстрації речового права об’єктів комунального майна Новоборисівської сільської ради.

Ведеться адресний реєстр будинків і споруд, уточнення , присвоєння адрес житловим будинкам мешканцям громади.

Проведена підготовка 25 лотів для продажу права оренди на земельних торгах, які планується провести у ІІ кварталі.