Ти як?

Дата: 03.06.2024 10:30

Одеський обласний центр зайнятості запрошує всіх бажаючих прийняти участь у онлайн семінарах по всеукраїнській програмі ментального здоров'я "Ти як?".

Найближчий семінар відбудеться вже у вівторок 04 червня 2024 року, о 10.00.

Тема: "Перша психологічна допомога. Як підтримати іншу людину, яка переживає гостру стресову реакцію".

На наступних семінарах Літнього марафону стресостійкості впродовж місяця ми розберемо такі теми:

Вебінар 3: Самодопомога при хронічному стресі.

Вебінар 4: Розвиток стресостійкості під час війни: життя в умовах невизначеності та методи самодопомоги.

Вебінар 5: Горювання. Як підримати людину, яка переживає горе втрати.

Зустрічаємося у zoom щовівторка о 10.00.

Зареєструватися на семінар та отримати посилання можна заповнивши гугл-форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf-T.../viewform

Долучайтеся до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».