Рішення виконавчого комтітету № 81 "Про затвердження акту  обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території  Новоборисівської сільської ради"

Дата: 04.06.2024 11:13

Роздільнянський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045,  розглянувши заяву старости  Полішпаківського старостинського округу, вх. № 62-05-09 від 24.04.2024 року про надання ордеру на видалення (вирубку) зелених насаджень на території Новоборисівської територіальної громади, виконавчий комітет ради:

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Акт № 1 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 07.05.2024 року (акт додається).
  2. Надати дозвіл старості  Полішпаківського старостинського округу Миколі Петровичу Шпаковському на видалення зелених насаджень згідно з Актом обстеження, зазначеному в п.1 цього рішення.
  3. Рекомендувати старості Полішпаківського старостинського округу  висадити молоді дерева на заміну видалених.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олега ЮР’ЄВА.

Голова виконавчого

комітету                                                                                            Інна ТОПОВА

29.05.2024 року