Рішення виконавчого комтітету № 84 "Про надання дозволу щодо можливості переведення нежитлової будівлі в житловий будинок"

Дата: 04.06.2024 11:20

Роздільнянський район Одеська область

Про надання дозволу щодо можливості переведення

нежитлової будівлі в житловий будинок

Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Порядком переведення житлових  приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин) у нежитлові  та переведення нежитлових приміщень, нежитлових будинків до житлового фонду  Новоборисівської сільської ради» затвердженим рішення сесії № 978-УІІІ від 26.01.2024 року, розглянувши заяву громадянина __________________ вх. № 71-05-09 від 15.05.2024 року, беручи до уваги  Технічний висновок щодо стану існуючих будівельних конструкцій та інженерних мереж, можливості їх реконструкцій та перепланування, з метою зміни цільового призначення та висновок про можливість переведення нежитлового будинку до житлового фонду, виконаний кваліфікаційним експертом, виконавчий комітет Новоборисівської сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Надати гр. ________________ дозвіл щодо можливості переведення нежитлової будівлі, по вул. Центральна, 29, с. Полішпакове Роздільнянського району Одеської області, якому належить дана будівля  на праві власності (витяг з Державного реєстру речових прав №359066826 від 19.12.2023 р), до житлового фонду.

1. Гр. ___________________зареєструвати житлову будівлю згідно чинного законодавства.
  2.   Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова виконавчого

комітету                                                                                            Інна ТОПОВА

29.05.2024 року

№ 84