Рішення виконавчого комтітету № 91 "Про надання дозволу на облаштування пішохідніх переходів по Новоборисівській сільській раді"

Дата: 04.06.2024 11:39

Роздільнянський район Одеська область

Про надання дозволу на облаштування
пішохідн
іх переходів по Новоборисівській сільській раді

Керуючись ст. 30. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 27 ст. 52 Закону України «Про дорожній рух», з метою забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до  вимоги № 3929 від 21.08.2023 року т. в. о. начальника відділення поліції № 1 Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області капітана поліції, виконавчий комітет Новоборисівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.   Надати дозвіл на облаштування пішохідного переходу:
  •  с. Новоборисівка -  на вул. Парковій, біля дитячого садочка;

на вул. Миру, біля школи;

•  с. Полішпаково – на вул. Центральна, біля школи;
  • с. Першотравневе - вул. Молодіжна, біля школи,
  • с. Мигаї -  вул. Центральна біля школи, вул. Центральна біля дитячого садочка.
  1.   Встановити дорожні знаки 1.32, «Увага пішогодний перехід»,  5.35.1, 5.35.2 «Пішохідний перехід» та нанести лінії дорожньої розмітки 1.14.1 «Зебра».
  2. Комунальному підприємству «Мрія- В-Кут» встановити дорожні знаки згідно з ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» та нанести лінії дорожньої розмітки згідно з ДСТУ 2587-2010 «Розмітка дорожня».
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олега ЮР’ЄВА.

Голова виконавчого

комітету                                                                                           Інна ТОПОВА

29.05.2024 року