Рішення виконавчого комтітету № 99 "Про  надання соціальної послуги - соціальний супровід  сім’ї  Катерини Іванівни Гаркавенко та Юрія Микитовича Ніки, яка опинилась у складних життєвих обставинах"

Дата: 27.06.2024 14:36

Роздільнянський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 в Україні «Про введення воєнного стану», до  Закону України  «Про соціальні послуги», рекомендацій Міністерства соціальної політики України від 09.03.2022№2700/0/2-22/57, листа Одеського обласного центру соціальних служб від 14.03.2022 №06/01- 387, щодо  організації надання соціальних послуг в умовах воєнного стану, керуючись підпунктом 21 пункту «б» частини першої ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради від 23.03.2022 року №39, виконавчий комітет Новоборисівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати соціальну послугу - соціальний супровід  та внести до банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах сім’ю Катерини Іванівни Гаркавенко, 23.03.2000 року народження та Юрія Микитовича Ніки, 05.01.1990 року народження, які проживають за адресою:  вул. Центральна,  буд.16, с Поплавка Роздільнянського району Одеської області, на вихованні та утриманні яких знаходяться неповнолітні діти:

Давид Юрійович Ніка, 15.10.2019 року народження,

Артем Юрійович Ніка, 13.11.2020 року народження,

Світлана Юріївна Ніка, 23.03.2022 року народження,

Сергій Юрійович Ніка, 18.10.2023 року народження,

у зв’язку з неналежним виконанням своїх батьківських обов’язків та складних сімейних стосунків.

2. КУ «Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради» (Зінаїда ПОЛЯКОВА) оформити, відповідно  рекомендацій Міністерства соціальної політики України від 09.03.2022 №2700/0/2-22/57, щодо організації надання соціальних послуг, документацію стосовно сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах та забезпечити надання якісних соціальних послуг.

3. Службі у справах дітей Новоборисівської сільської ради (Тетяна ЛАРІНА) взяти на облік дітей з даної сім’ї, яку взято під соціальний супровід, як таку, що опинилась у складних життєвих обставинах, відповідно чинного законодавства та проводити роботу щодо захисту прав дітей з вищезазначеною сім’єю.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора КУ “Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради” Зінаїду ПОЛЯКОВУ.

Голова

виконавчого комітету                                                                      Інна ТОПОВА

26.06.2024 року

Висновок про застосування трискладового тесту