Рішення виконавчого комтітету № 100 "Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна"

Дата: 27.06.2024 14:40

Роздільнянський район Одеська область

Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Керуючись пунктом 11 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою № 690 від 07 липня 2021 року «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на виконання статей 261-265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою належного обліку та упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на підвідомчій території сільської ради,  розглянувши заяву начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Катерини Сергіївни Муравської вх.№ 84-05-09 від 12.06.2024 року, виконком Новоборисівської сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого майна – Мигаївському сільському будинку культури, який обліковується на балансі відділу освіти та розташований був за межами населеного пункту за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Мигаї, комплекс будівель і споруд, 5,  нову адресу: 67121, Одеська область, Роздільнянський (колишня назва - Великомихайлівський)  район, село Мигаї, вул. Садова, 2.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        Інна ТОПОВА

26.06.2024 року