ЗВІТ за ІІ квартал відділу з питань земельних відносин, містобудування та архітектури

Дата: 01.07.2024 11:53

ЗВІТ

за ІІ квартал відділу з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Надійшло 48 звернень громадян, всі були розглянуті і надані відповіді. Видано 26 довідок.

Брали участь у комісіях по скаргам громадян та по обстеженню зелених насаджень.

Наданий дозвіл на видалення сухостійних дерев в  с. Полішпакове.

Винесено на засідання виконавчого комітету 7 проектів рішень.

Винесено на засідання ради 30 проектів рішень.

Зареєстровано речове право на 12 об’єктів комунального майна Новоборисівської сільської ради.

Розроблено та прийнято на виконкомі, нормативно-правові акти про затвердження Плану проведення технічної інвентаризації, паспортизації дитячих ігрових майданчиків, спортивних майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей.

Проведена інвентаризація та  паспортизація дитячих ігрових

майданчиків, та спортивних майданчиків.

Ведеться адресний реєстр будинків і споруд, уточнення, присвоєння адрес.

Виставлено на торги 25 лотів для продажу права оренди на земельних торгах. З них чотири договори оренди вже зареєстровано.

Всього  зареєстровано 6 договорів оренди на комунальну власність.

Наш відділ співпрацював та надавав інформацію при проведені планової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природнього середовища інспектором Південо-Західного округу.