Рішення виконавчого комтітету № 103 "Про надання матеріальної  допомоги гр. Раїсі Єпіфанівні Ніці на лікування"

Дата: 02.07.2024 15:54

Роздільнянський район Одеська область

Про надання матеріальної  допомоги гр. Раїсі Єпіфанівні Ніці на лікування

З метою покращення рівня життя населення шляхом надання адресної матеріальної допомоги  на лікування та відповідно до Комплексної програми  соціальної підтримки населення «ТУРБОТА» по Новоборисівській сільській раді на 2022-2024 роки, розглянувши та обговоривши заяву гр. Раїси Єпіфанівни Ніки та подані нею документи, виконком Новоборисівської сільської ради:

ВИРІШИВ :

1. Надати гр. Раїсі Єпіфанівні Ніці одноразову грошову матеріальну допомогу на лікування в сумі 1 000 (одну   тисячу) гривень.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Новоборисівської сільської ради Тетяну ЄРОМЕНКО.

Голова виконавчого

комітету                                                                                            Інна ТОПОВА

26.06.2024 року