Робоча нарада

Дата: 16.07.2024 10:10

Голова Новоборисівської сільської ради  Інна Топова  провела робочу нараду з директором комунального підприємства «Мрія-В-Кут» Русланом Коммунішиним, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олегом Юр’євим,   начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності Тетяною Єроменко та начальником фінансового відділу Вікторією Порошенко. Обговорювали проблемні питання щодо забезпечення населення Новоборисівської громади питною водою гарантованої якості та в достатній кількості. Інна Олександрівна наголосила на необхідності здійснення лабораторного контролю питної води, щоб уникнути загрози ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації.  Також обговорили виконання Закону України «Про управління відходами».