Партнерський візит

Дата: 18.07.2024 09:59

Вчора в Новоборисівську сільську територіальну громаду завітали представниці регіонального офісу #ULEAD з Європою / ULEAD в Одеській області, наші незмінні партнери та помічники - Юлія Молодожен, Оксана Гуненкова та Ольга Тодорова. Разом з командою проаналізували досягнення та виклики, що постають перед громадою в складних умовах сьогодення. Адже, в умовах війни, коли важлива кожна хвилина, необхідна концентрація зусиль влади та суспільства, мобілізація всіх можливих ресурсів для протидії ворогу та забезпечення життєдіяльності громади та держави.

Обговорили також організацію впровадження внутрішнього аудиту в громаді, що дасть можливість сприяти удоконаленню системи управління, внутрішнього контролю, запобігання фактам незаконного, неефективного використання бюджетних коштів, виникненню помилок, недоліків у діяльності розпорядника бюджетних коштів та підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління. Визначили ключові засади нового, не менш важливого для діяльності органів місцевого самоврядування ЗУ «Про адміністративну процедуру».

Щиро вдячні за те, що наші спеціалісти завжди можуть розраховувати на консультативну допомогу та підтримку від команди Регіонального офісу «U-LEAD з Європою». #ULEAD