Про визначення предмету закупівлі  житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб  з їх числа

Дата: 24.07.2024 09:58

Новоборисівська  сільська рада

Роздільнянського району Одеської області

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

Про визначення предмету закупівлі  житла для дітей-сиріт та дітей,

позбавлених батьківського піклування, а також осіб  з їх числа

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації рішення Новоборисівської сільської ради  від 07.06.2024 року № 1068‑VIIІ «Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 963– VIIІ від 21.12.2023 року Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2024 рік», рішення Новоборисівської сільської ради від 29.04.2024 року № 1035 - VIIІ «Про затвердження сільської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2024 рік», виконком Новоборисівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити предметом закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, для Жури Анни Іванівни, 25.01.2002 року народження – житловий будинок садибного типу номер 25 (двадцять п’ять) по вулиці Смілива, село Новоборисівка Роздільнянського району Одеської області, який належить на праві власності Шияну Валерію Васильовичу, на підставі Рішення Великомихайлівського районного суду Одеської області від 19.10.2017 року справа № 498/616/17, відповідно до Акту обстеження стану житлового приміщення (будинку, квартири), складений комісією Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області  25.07.2024 року.
  2. Придбати на ім’я Жури Анни Іванівни, 25.01.2002 року народження житловий будинок садибного типу номер 25 (двадцять п’ять) по вулиці Смілива, село Новоборисівка Роздільнянського району Одеської області, відповідно до сільської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2024 рік, за ціною 200000 (двісті тисяч ) гривень 00 копійок, з яких: сума у розмірі 200000 (двісті тисяч) гривень 00 копійок становить бюджетні кошти відповідно сільської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2024 рік, затвердженої Рішенням Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 19.04.2024 року № 1035‑ VIIІ.
  3. Укласти договір купівлі-продажу житлового будинку садибного типу номер 25 (двадцять п’ять) по вулиці Смілива, село Новоборисівка Роздільнянського району Одеської області, на ім’я Жури Анни Іванівни, 25.01.2002 року народження.
  4. Координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на службу у справах дітей Новоборисівської сільської ради, контроль за виконанням рішення покласти на  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Секретар сільської ради                                                    Дора ЦИМБАЛАР