ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 07.06.2023 14:43

Шановні мешканці громади!!!

Звертаємо  Вашу  увагу  на те, що діти  віком  від  7  до  17 років

з малозабезпечених сімей  (які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення), мають право з червня 2023 року отримати путівки за рахунок коштів  з державного бюджету до  ДП України «Міжнародний дитячий центр «Артек», який  розташований за адресою: Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Березники.

Враховуючи зазначене, просимо батьків, які мають бажання направити дітей на оздоровлення   до зазначеного дитячого центру за більш детальною інформацією звернутися до відділу соціального захисту населення Новоборисівської сільської ради.

Наголошуємо, що проїзд дітей до оздоровчого закладу та в зворотньому  напрямку відбуваються за рахунок коштів батьків.