Скликання сесії

Дата: 23.11.2023 15:14

На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 30 листопада 2023 року о 13.30 годині у приміщенні сільської ради (зала засідань) скликається позачергова 37 сесія сільської ради 8 скликання. На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про перейменування населеного пункту Новоборисівської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області.

Доповідач – секретар ради Цимбалар Д.К.

1. Про прийняття побудованого об’єкту: «Амбулаторія Велико-Михайлівського центру загальної практики сімейної медицини по вул. Димитрова, 18а в с. Першотравневе Велико-Михайлівського району Одеської області - будівництво» у комунальну власність Новоборисівської сільської територіальної громади.

Доповідач – секретар ради Цимбалар Д.К.

1. Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки  населення «ТУРБОТА» по Новоборисівській сільській раді на 2022-2024 роки.

Доповідач – начальник відділу сім'ї, молоді та соціального захисту населення Гребенюк О.М.

1. Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIІІ від 16 грудня 2022 року «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідач - начальник фінансового відділу Порошенко В.Г.

1. Земельні питання.