Деклараційна кампанія 2024: на вебпорталі ДПС розміщено приклади заповнення податкової декларації

Дата: 26.03.2024 14:15

Головне управління ДПС в Одеській області

вул. Семінарська, 5, м. Одеса, 65044

Тел. (048) 725-83-58, факс (048) 707-28-07

od.tax.gov.ua, od.official@tax.gov.ua

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

- особисто або уповноваженою особою;

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22.05.2003 № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» (із змінами) та від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» (із змінами).

Звертаємо увагу, що на вебпорталі ДПС, у банері «Деклараційна кампанія 2024» розміщено приклади заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024/prikladi-zapovnennya/

За несвоєчасне подання податкової декларації передбачена відповідальність відповідно до чинного законодавства. Відповідно до норм глави 11 Податкового кодексу України (із змінами), за порушення норм податкового законодавства передбачається фінансова та адміністративна відповідальність.

Головне управління ДПС в Одеській області

тел.: (048) 705-60-18