Дата: 28.03.2024 16:43

В  Новоборисівській  сільській  раді сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили  такі питання:

• Про  посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.

• Про надання дозволу щодо можливості переведення нежитлової будівлі в житловий будинок.

• Про присвоєння  поштової адреси житловому будинку в селі Новоборисівка.

• Про  надання  адресної  матеріальної   грошової  допомоги  учасникам ліквідації   наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС  ІІ категорії          з   нагоди   відзначення   річниці   Чорнобильської   катастрофи, які зареєстровані та проживають на території Новоборисівської сільської ради.

• Про надання соціальної послуги – догляд вдома.

• Про зарахування на  квартирний облік дитину-сироту.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради № 17 від 27.01.2021 р. «Про впорядкування черги  та затвердження списку дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при Новоборисівській сільській раді».

• Про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби.
  • Фото без опису