День визволення села Новоборисівка від фашистських загарбників

Дата: 04.04.2024 11:47

День визволення України від фашистських загарбників під час Другої світової війни — це день пам’яті, яке відзначається по всій Україні щорічно.

Таким днем визволення для села Новоборисівка стало 4 квітня 1944 року. Саме в цю ніч село було звільнено від німецько-фашистських загарбників 429-м та 431-м стрілецькими полками 52-ї стрілецької Шуменсько-Відненської дивізії. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу.

Згадуємо всіх, чиє життя забрала страшна війна.

Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

Боляче визнавати, але українцям знову доводиться стояти на захисті своєї Батьківщини, її свободи та територіальної цілісності.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів. Ми пишаємось їх героїзмом, силою духу, мужністю та відвагою і твердо віримо у нашу Перемогу.

Слава Україні!