Ти як?

Дата: 22.04.2024 09:48

Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.

Жінки рятують життя, мінують та розміновують, керують підрозділами, нищать ворога і повертаються додому ветеранками. Їхній досвід вартий поваги і вони так само потребують нашої підтримки у відновленні.

Зібрали коротку пам’ятку про взаємодію з ветеранками та контакти фондів і організацій, які можуть допомогти психологічно, фізично чи юридично.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение текст «Повертаючись i3 в.йни, ветеранки так само, яК ветерани, часто видчувають брак Як.СНО ПсихОлогίЧНОЙ, медичной допомоги та реаб.л.тац. Не завжди запропонован. програми допомоги враховують, що деяки Жнки-вйЙськовослуюбовиш, мають дитей. Водночас ветеранки частіше усвидомлюють важлив.сть турботи про ментальне здоров'я, звертаються до фах.вц.в, тож варто пидтримувати а, İXHİ намири.»Возможно, это графический образ (текст)Возможно, это изображение текст «У pa3i потреби попросить про допомогу y в.дновленн., яке ви вже почали: го <<Вίльний вибир» (063) 64 64 991, vvybir.org.ua иа Гаряча Л.Н.я кризовой п.дтримки Украйнського ветеранського фонду 0 800 0800332029 33 29»Возможно, это графический образ (текст «BeTepaHcbKa cn.лbHoTa Veteran Hub veteranhub.com.ua ro <<AиB4aTa" divchata.org 6O <<ЖиHKa i BίйHa» womanandwar.com 6Ф <<CилbH.» sylni.org ro <<Ж.Ho4ий BeTepaHcbKий pyx» uwvm.org.ua org.ua ua uwvm.on»)