Соціальний захист

Ти як?

Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.

08:36 06.12.2023

Ти як?

Восени та взимку наш настрій може змінюватися: світловий день коротшає, кольорів довкола стає менше, а відтак ми більше схильні сумувати й втомлюватися.  Зараз важливо підживлюватися радістю — чимось позитивним, що дає нам енергію. Під час війни радість може здаватися недоречною, та вона сьогодні потрібна найбільше.

14:37 28.11.2023

Ти як?

І дітям, і дорослим важливі похвала та підтримка. Але від звичайного «молодець» може розвинутися певна залежність, або з часом дитина сприйматиме цю похвалу як нещиру.

11:44 20.11.2023

Ти як?

Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». Це взаємини з дорослими, в яких дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються про них, забезпечують близькість і надійність.

11:15 13.11.2023

Ти як?

Іноді обійми близької людини — це все, чого нам бракує, аби триматися, не падати духом. Пам’ятайте про це, частіше обіймайте рідних. А якщо між вами кілометри відстані — обіймайте словами. Вони неодмінно відчують ваші підтримку й тепло.

08:22 08.11.2023

Ти як?

Пам’ятаймо: ментальне здоров’я — це не лише відсутність розладів чи стресу, а й відчуття задоволення від життя попри обставини, змога жити повноцінно.

16:46 31.10.2023

Ти як?

Більшу частину свого часу ми проводимо у власних думках. Це море, в якому наші тривоги утворюють нестримні хвилі. Їх складно контролювати, і вони часто заважають нам ясно мислити — прокидаєшся вранці, а голова, мов у тумані. За що хапатися?

09:48 30.10.2023

Ти як?

В Україні відбувся Перший форум із психічного здоров’я, організований ВООЗ Ukraine за підтримки Координаційний центр КМУ / Mental Health UA в межах програми «Ти як?»

16:15 25.10.2023

Ти як?

Поговорити з кимось просто зараз. З тим, хто точно вислухає і допоможе зібрати думки до купи.

09:19 17.10.2023

Ти як?

Змінювати звички вкрай непросто, та результат вартий цих зусиль

09:18 17.10.2023