Соціальний захист

Ти як?

Прокидаємося вранці з готовністю гори звернути, а вдень вже накриває по повній. Це емоційні гойдалки, і хто тільки на них не гойдався

15:02 04.09.2023

Ти як?

Цього року «Ти як?» та команда фахівців доклали руку до того, аби «перший дзвоник» не був сигналом про стрес — ні для дітей, ні для батьків. 1 вересня психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних провели спеціально розроблені уроки для учнів 1-11 класів на тему підтримки ментального здоров’я та навичок піклування про себе. Відсьогодні вони доступні для перегляду на сервісі MEGOGO у розділі «MEGOGO Освіта».

15:01 04.09.2023

Ти як?

Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?

11:27 30.08.2023

Ти як?

Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести погляд чи дивитися в очі? як не бовкнути зайвого? може, варто сказати «співчуваю»?

17:50 22.08.2023

Ти як?

«Чому він загинув, а я живий?»

22:29 09.08.2023

Ти як?

Маленьке нагадування: коли накриває відчуття безпорадності, запитайте себе, чи не час трохи перепочити

12:35 07.08.2023

Ти як?

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

12:16 04.08.2023

Подкаст "Простими словами"

Слухаємо шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів.

12:15 04.08.2023

Ти як?

Піклуємося про свій психоемоційний стан разом із Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?» і сьогодні поговоримо про те як нормалізувати сон.

11:03 28.07.2023