Новини Новоборисівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Запровадження додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Одеської області на період Великодніх свят

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу  COVID-19 на території Одеської області залишається неблагополучною. Ареал розповсюдження інфекції збільшився до 13  адміністративних територій. Загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом становить 69 випадків, у тому числі 1 летальний.

14:32 16.04.2020

Підримка вразливих категорій населення в умовах поширення коронавірусної інфекції

Висловлюємо щиру подяку популярній мережі продуктових магазинів АТБ та БФ "Корпорація монстрів" за участь у реалізації проекту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.

10:51 08.04.2020

Онлайн-платформа щодо коронавірусу

Одеський центр громадського здоров’я підготував онлайн-платформу з матеріалами щодо коронавірусу (СOVID-2019), які постійно оновлюються. Матеріали поділені на тематичні групи: друковані, відео-ролики, ілюстративні матеріали та диференційована за цільовими аудиторіями:

13:21 03.04.2020