Про внесення змін до розпорядження голови ОДА

Розпорядженням голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 468/А-2022 від 10.08.2022 року внесено зміни до розпорядження голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 03 березня 2022 року  № 143/А-2022 "Про деякі питання організації та проведення весняно-літніх польових робіт в умовах првавого режиму воєнного стану та під час дії комендантської години" , а саме дозволено пересування працівників і сільськогосподарської техніки дорогами загального користування і польовими шляхами без обмежень руху  та їх роботи на полях під час проведення комплексу польових робіт на території відповідного району, утому числі, під час дії комендантської години (цілодобово), для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, залучених до виконання весняно-літніх та осінньо-зимових польових робіт.

12:07 15.08.2022

Земельні торги

Наразі на електронних площадках  системі Прозоро завершено земельні торги на право оренди земельних ділянок  шляхом аукціонів, які пройшли в лютому 2022 року.  Новоборисівська територіальна громада також прийняла участь в Торгах в якості організатора, виставивши на торги право оренди на 30 земельних ділянок. Учасниками аукціонів стало 44 особи. Право оренди терміном на 7 років було викуплено на 21 земельну ділянку, на які укладено та зареєстровано договори оренди. Внаслідок проведених Торгів, до бюджету громади надійшло 946.000 грн. Наступні земельні аукціони відбудуться у березні 2022 року.

12:02 17.03.2022

Земельні аукціони

В грудні 2021 року на електронних площадках  системі Прозоро стартували перші земельні аукціони, які закінчилися у січні 2022 року. Новоборисівська територіальна громада також прийняла участь в Торгах в якості організатора, виставивши  право оренди на 20 земельних ділянок. Учасниками аукціонів  стала 31 особа. Право оренди терміном на 7 років було викуплено на 15 земельних ділянок, на які укладено та зареєстровано договори оренди. Внаслідок проведених Торгів до бюджету громади надійшло 266.000 грн. Наступні земельні аукціони відбудуться у лютому 2022 року.

09:24 25.01.2022

Держгеокадастр повідомив коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік Як повідомляє Держгеокадастр, відповідно до інформації, наданої Державною службою статистики України, індекс споживчих цін за 2021 рік становив 110%. А пунктом 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ (в редакції Закону № 1914) встановлено, що індекс споживчих цін, який використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням 100%:

10:38 14.01.2022