Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

16:03 01.07.2020

УВАГА! ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!

6 червня набрав чинності новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. Допомога тепер може виплачуватися ФОП, в тому числі які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами (тобто сплачували ЄСВ)

16:24 15.06.2020

Оновлений графік формування навчальних груп на базі ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» у червні 2020 року

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  запрошує на навчання та перепідготовку з великої кількості професій, що користуються попитом на ринку праці. По закінченні навчання слухачам видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.

11:09 05.06.2020