Новини Новоборисівської сільської ради

День Європи!

15 травня в Україні відзначається  День Європи! Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця! Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

12:10 14.05.2021

Боротьба з амброзією полинолистою має бути комплексною

На часі – пора цвітіння одного з найнебезпечніших карантинних бур’янів амброзії полинолистої. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів. Це однорічна рослина родини складноцвітих.

15:42 13.05.2021

Зміни     в організації    виплати і доставки  пенсій  та  грошової  допомоги

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом  Міністрів  України  29 березня  2021 року прийнято постанову № 277  “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

09:29 11.05.2021