Новини Новоборисівської сільської ради

Цифрова освіта

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал про електронний підпис, який доступний до безкоштовного перегляду на платформі "Дія. Цифрова освіта" за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses

09:41 31.03.2021

Професія Кондитер

Які у вас асоціації з професією "Кондитер"? Мабуть, ви відчули запах ванілі і вам стало затишно, наче в дитинстві.

16:12 26.03.2021

ВАКЦИНАЦІЯ

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу під назвою ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”. Ці ролики інформують про необхідність вакцинації для захисту здоров’я та подолання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

12:52 23.03.2021