Новини Новоборисівської сільської ради

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В ДІЇ: НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ ПРО ЗМІНИ У СФЕРІ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл. Утім за довгі роки хаотичного централізованого управління, панування тіньової економіки та корупційних схем люди розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи.

13:43 19.07.2021

Про недопущення порушень в охоронній зоні ліній електропередач

Стан охоронних зон та опор повітряних ліній електропередачі 330-750 кВ є дуже важливим, проте низові пожежі, падіння дерев чи їх окремих  гілок на проводи, а також  падіння опор можуть привести до коротких замикань з автоматичним  вимиканням вищевказаних повітряних ліній електропередачі (ЛЕП), та в свою чергу  можуть спричинити  відключення  чи зменшення  потужності промислових підприємств, відключення споживачів, а також до виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

10:55 19.07.2021

БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ

Зараз сезон активного росту амброзії. Амброзія полинолиста — однорічна яра рослина за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва полинолиста).

10:43 19.07.2021

НОВА ЗЛІТНО-ПОСАДКОВА СМУГА АЕРОПОРТУ «ОДЕСА», ЯКУ ЗБУДУВАЛИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», ПРИЙНЯЛА ПЕРШИЙ РЕЙС

Сьогодні, в аеропорту «Одеса» відкрили нову злітно-посадкову смугу. Першим, на нову смугу приземлився літак, авіакомпанії SkyUp Airlines PQ107, який здійснив рейс Київ (Бориспіль) – Одеса.

15:22 16.07.2021

Вплив куріння на організм

Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли ви курите, ваш організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, з яких щонайменше 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання. Деякі з цих елементів входять також до складу отрути для комах, лаку для дерева, містяться у щурячій отруті, рідині для зняття лаку тощо.

14:43 15.07.2021

Залежність від куріння

Багато людей є залежними від нікотину у різних аспектах: фізичному, психологічному, поведінковому та соціальному. Вам буде легше кинути курити, якщо ви зрозумієте природу своєї залежності.

14:35 15.07.2021