Новини Новоборисівської сільської ради

ЩО РОБИТИ ФЕРМЕРАМ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ: МОЖЛИВОСТІ ТА НОВОВВЕДЕННЯ

З 1 липня відбулось відкриття ринку сільгоспземель. Експерти роблять прогнози, противники намагаються внести свої зауваження у законодавство, держава робить впевнені кроки назустріч невідворотному. Для фермерів земельна реформа несе чимало позитивних змін, утім, породжує безліч питань. Розбираємося, як діяти фермерами після відкриття ринку та які нові можливості перед ними відкриває земельна реформа.

08:54 12.07.2021

В Україні починає діяти пілотний проєкт «Агро Варта» щодо утилізації тари від ЗЗР

Проблема української екології в тому, що аграрії здебільшого викидають тару з-під засобів захисту рослин, а дехто наважується навіть виготовляти в ній фальсифікат. Це значно підвищує ризик забруднення довкілля та негативно відображається на здоров’ї людей. В усіх розвинутих країнах ця тара підлягає утилізації.

11:29 07.07.2021

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОТРИМАННЯ ВАМИ ПЕРШОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19 НЕМАЄ В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я? Записи про щеплення проти COVID-19 зберігаються на рівні центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я та з дозволу пацієнта доступні відповідним медичним працівникам.

11:02 07.07.2021

Третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку

Сьогодні провели третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». На даному етапі розробки перейшли  до визначення стратегічних, операційних цілей та завдань стратегії. Обговорили також подальші кроки – підготовка проєктів розвитку громади , які відповідають завданням стратегії.

15:17 02.07.2021

День Конституції!

Офіційна Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року. Кожен рік уся країна відзначає цю дату як національне свято.

09:58 25.06.2021