Новини Новоборисівської сільської ради

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні: AstraZeneca

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – AstraZeneca. Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield.

10:03 26.10.2021

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні: Comirnaty/Pfizer-BioNTech

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

10:01 26.10.2021

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ЛІКАРЕНЬ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА РЕКОНСТРУЙОВАНО ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ В БЕРЕЗІВЦІ

В системі охорони здоров’я Одещини відбуваються серйозні зміни – по всій області масштабно будуються приймальні відділення лікарень в рамках президентської програми “Велике будівництво”.

10:12 23.10.2021

Створено довідник безбар'єрності

Створено «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти.

11:45 22.10.2021

Що робити коли стягують кошти за виконавчим написом нотаріуса?

Що таке виконавчий напис нотаріуса? Останнім часом трапляються випадки, коли на адресу місця проживання чи реєстрації, або місце роботи надходять листи від державного чи приватного виконавця про те, що відносно людини відкрито виконавче провадження та розпочато стягнення із заробітної плати чи пенсії. Після надходження таких документів, досить часто першою виникає думка: «До суду мене не викликали, рішення суду мені не направлялось, тож на підставі чого відбувається стягнення?» А вже потім хтось може згадати, що колись і доводилось оформляти кредитну позику у фінансовій установі.

11:44 22.10.2021