Новини Новоборисівської сільської ради

Дата: від до Скинути

НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, БУДУЮТЬ КОМФОРТНИЙ, СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК В СЕЛИЩІ ТАЇРОВЕ В селищі Таїрове Одеської області, в рамках Програми Президента «Велике Будівництво», тривають роботи з будівництва дитячого садка, який розрахований на 90 місць. В закладі планується створити ясельну групу на 15 дітей, інклюзивну на 15 дітей і три групи по 20 дітей. У садочку буде розміщено басейн, медичний кабінет, музична та фізкультурна зали, а також ігротека. Кошторисна вартість – 38,1 млн гривень.

09:10 09.11.2021

Міжнародний COVID-сертифікат в застосунку Дія тепер можна отримати без біометричного паспорта та ID-картки

Українці, які мають паспорт-книжечку зможуть згенерувати міжнародний COVID-сертифікатами у застосунку Дія. Але при цьому паспорт-книжечка у застосунку Дія відображатися не буде. ?Як згенерувати міжнародний COVID-сертифікат у Дії ????Авторизуйтесь у застосунку через BankID ????Натисніть "Послуги" та виберіть пункт "COVID-сертифікати" — "Отримати сертифікат" ????Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію. Згенерувати без ID-картки або біометричного закордонного паспорта, можна буде лише міжнародний COVID-сертифікат. ????Наша команда працює цілодобово, щоб кожен українець міг згенерувати COVID-сертифікат в Дії та подорожувати з ним без перешкод. Проєкт реалізований Мінцифрою спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

10:36 08.11.2021

Без черг та довідок: Верховна рада прийняла в цілому законопроєкт про зміну місця реєстрації онлайн про зміну

Зовсім скоро українці зможуть оцінити всі переваги зміни місця реєстрації онлайн та забути про черги, довідки та спілкування з чиновниками. Чоловікам також не доведеться ходити у військкомати для цього. "За" проголосувало 238 депутатів. Зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших та найскладніших в отриманні держпослуг. Кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей живуть без реєстрації взагалі. Щоб повідомити державі, де ви живете зараз, необхідно відстояти кілька черг та зібрати чимало паперових документів.

10:30 08.11.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ОДЕЩИНІ В ДІЇ: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА НОВОЇ ДОРОГИ ДО ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ В рамках програми Президента України Володимир Зеленського «Велике будівництво» триває будівництво нової дороги до Одеського морського порту.

08:32 05.11.2021

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПУБЛІКУЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПЕРЕЛІКУ МЕДИЧНИХ ПРОТИПОКАЗАНЬ ТА ЗАСТЕРЕЖЕНЬ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 Міністерство охорони здоров’я України публікує роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19.

09:52 04.11.2021

В УКРАЇНІ РЕКОМЕНДУВАЛИ ЩЕПИТИ ПРОТИ COVID-19 ДІТЕЙ 12-17 РОКІВ, ЯКІ НЕ НАЛЕЖАТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ COVID-19, АЛЕ ЛИШЕ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ В НИХ УСІХ ОБОВ’ЯЗКОВИХ РУТИННИХ ЩЕПЛЕНЬ. В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

09:51 04.11.2021

ВАКЦИНУЙТЕСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ! ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ ВАШИХ РІДНИХ.

ВАКЦИНУЙТЕСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ! ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ ВАШИХ РІДНИХ. Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Обманюючи себе, ми ризикуємо життям і здоров’ям та наражаємо на небезпеку своїх близьких. Адже COVID-19 не обдурити! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це врятує ваше життя та життя ваших рідних.

08:46 04.11.2021