Новини Новоборисівської сільської ради

ВСТИГНІТЬ ОТРИМАТИ СВОЮ ДРУГУ ДОЗУ ДО СВЯТ!

Не забудьте отримати свою 2-гу дозу захисту від COVID-19! Адже повний курс імунізації вакцинами, які доступні в Україні, передбачає отримання двох доз. Введення лише однієї дози вакцини не дає повноцінного захисту від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті.

09:49 03.12.2021

3 грудня – Міжнародний день прав людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день прав  людей з інвалідністю, який було проголошено у 1992 році Генеральною асамблеєю ООН для привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю в усьому світі, для захисту їх гідності, прав та благополуччя.

09:09 03.12.2021

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. 24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

09:52 02.12.2021

Всесвітній день боротьби зі Снідом

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Темою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2019 року оголошена «Співтовариства домагаються змін».

09:23 01.12.2021

«Довідник безбар’єрності»

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської, який вона презентувала у вересні цього року, розширюється.

09:08 01.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:

15:00 30.11.2021