Новини Новоборисівської сільської ради

Добірка держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

15:00 30.11.2021

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

10:46 26.11.2021

Затверджено Стратегію розвитку Новоборисіської територіальної громади!

На черговому пленарному засіданні сесії сільської ради депутати затвердили Стратегію розвитку Новоборисівської територіальної громади на 2022-2027 роки. Ми впевнені, що реалізація Стратегічного плану розвитку надасть змогу досягнути нашої єдиної спільної мети, - створити Новоборисівську територіальну громаду взірцево комфортною та безпечною для життя дівчат і хлопців, жінок і чоловіків!

16:46 25.11.2021

Органами Пенсійного фонду України з 01.12.2021 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсії, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1934,00 грн.).

13:16 25.11.2021

Безбар'єрність

«Безбар'єрність стає новою суспільною нормою. Зміни, які ініційовані на Раді безбар’єрності, стосуються не лише людей, котрі змушені стикатися з різними бар’єрами у своєму житті. Ці зміни насамперед про те, якою країною ми прагнемо бути. Країною, де кожен має рівні права та можливості. Країною без бар’єрів», – зазначила Олена Зеленська.

15:57 23.11.2021

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.  Підготували добірку послуг із перевезення на Гіді з державних послуг:

09:40 23.11.2021

Малозабезпеченим безробітним

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

08:36 17.11.2021

ПАМ’ЯТКА Головного управління ДПС в Одеській області для платників податків - фізичних осіб з питань податкового боргу.

Цією пам’яткою Головне управління ДПС в Одеській області має на меті зосередити увагу платників податків - фізичних осіб, які є депутатами сільських, селищних, міських, районних, обласної рад Одеської області (далі — депутати місцевих рад) або перебувають на публічній службі, а саме здійснюють діяльність на посадах державної служби або в органах місцевого самоврядування регіону, на окремих питаннях оподаткування, пов’язаних із податковим боргом.

08:30 16.11.2021